ONLİNE BAŞVURU YAP

Detaylı bilgi için formu doldurmanız yeterli!...

 • Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  Müdür Bina Yönetimi, 2010 yılında kurulan Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 1841 nolu yetki belgesi ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren ACG GLOBAL Şirketler Grubunun apartman ve site yöneticiliği alanında ‘kaliteli’ bir yönetim boşluğu bulunduğunu fark ederek, “Huzur İçinde, Kaliteli Yaşam” sloganı ile 2016 yılında faaliyetine başlamıştır.

  Müdür Bina Yönetimi , şeffaf, ilkeli, dürüst, çağdaş, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla, hizmet ettiği tüm daire sakinlerini sadece profesyonel hizmet verdiği kişiler olarak değil; aynı zamanda ortak amaçlarının bulunduğu ‘komşuları’ olarak görecektir.

  Amacımız

  Apartman ve site yöneticiliği alanındaki boşluğu gidermekApartman ve site yönetimindeki zaaflardan doğan sorunları çözmekApartmanlara ve sitelere her türlü hizmeti ‘profesyonel’ olarak ‘uygun fiyata’ sunmakApartmanlarda ve sitelerde yaşayan daire sakinlerinin, “ huzur içinde, kaliteli bir yaşam” sürmelerini sağlamak

  Misyonumuz

  Ülkemizde yaşayan her bir ferdin, evinde “Huzur İçinde, Kaliteli Bir Yaşam” sürmesinin en temel ve en insani hakkı olduğuna inanıyoruz. Müdür Yönetim, tüm paydaşları ile birlikte bunun için çalışıyor.

  Vizyonumuz

  Şeffaf, ilkeli, yenilikçi, akılcı, dürüst ve uygun fiyatlı yaklaşımımızla Türkiye’de lider bina yönetimi şirketi olmak.

   

   Müdür Bina Yönetimi / Kayseri