ONLİNE BAŞVURU YAP

Detaylı bilgi için formu doldurmanız yeterli!...

 • Değerlerimiz

  Yazı Boyutu

  Düzenli Hizmetler ve Hakların Korunması;

  Bahçe düzenlemesi, asansör tamiri ve düzenli bakimlari, güvenlik hizmetlerinin saglanmasi ve kontrol edilmesi kurumumuz veya sizlere baglı firmalar tarafindan saglanmaktadir. Hesaplarin seffaf bir yapida herekese sunulmasi sadece internet araciligi ile degil düzenli SMS bildirimleri ile desteklenir.

  Müdür Hizmetleri Istikrar ve Güven Saglar;

  Yönetim hizmetlerinde bir marka haline gelen Müdür Hizmetleri size özel çözüm ve hizmetler sunar.

  Alanında yetkin site ve bina yönetim firması konumuna gelen Müdür Hizmetleri Profesyonel Bina Site Yönetimi yasanın gerektirdiği uygulamalarla birlikte projenin karakteristik yapısı , sosyal statüsü , lokasyonu gibi özel pozisyonları dikkate alarak yılların getirdiği tecrübeyle size özel çözümler sunar.

  Her biri alanında uzman merkez kadrosu ve projenizde istihdam edilecek yardımcı personellerin de desteği ile siz sakinlerimize prestijli, konforlu ve huzurlu bir yaşama dair olması gereken standartları sağlar.

  Her projede yapılan analizler doğrultusunda rasyonel işletme projesini oluşturup aidatları belirler, tebliğ eder, toplar ve muhasebeleştirir.

  Müdür Hizmetleri Profesyonel site ve bina yönetim hizmetleri; projedeki tesis ve altyapı sistemlerinin periyodik bakımı, güvenlik ve temizlik hizmetleri, peyzaj ve bahçe bakımı, ilaçlama hizmetlerini çözüm ortaklarıyla birlikte en üst seviyede gerçekleştirir.